HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
  05066494300
  05403126789
Para Birimi Seçimi

EN UCUZ AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE MODELLERİ

Vücudun üst bölümünü aktif bir şekilde kullanamayanların tek parmak hareketi ile kullanabildiği akülü tekerlekli sandalye, kullanımı pratik ve güvenli olan bir tekerlekli sandalye çeşididir. Hayatı kolaylaştırma ve engelli bireye özgüven sağlama bakımından sahip olduğu özelliklerle tercih edilir. Günümüzde onlarca markanın yüzlerce farklı akülü tekerlekli sandalye modeli bulunuyor. Gerek marka gerekse model olarak çeşidin çok olması aslında yürüme engelli bireye çok daha fazla seçenek sunarak en doğru seçimi yapmasını sağlıyor.

Akülü tekerlekli sandalye, manuel tekerlekli sandalyeye göre motorlu oluşu ve modeline göre sahip olduğu teknik özelliklerle daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Standart bir manuel tekerlekli sandalye ortalama 2.000 ₺’den başlarken, akülü tekerlekli sandalyeler ortalama 10.000 ₺’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Kol gücü ile tekerleği itemeyen ve bu nedenle manuel tekerlekli sandalye kullanamayanların hayatta en büyük yardımcısı olan akülü tekerlekli sandalye, fiyat kriterinden çok engelli bireyin ihtiyaçlarını karşılayan özelliklerin aranması gereken bir tekerlekli sandalye çeşididir. Amaç kişinin gün boyu kullanacağı akülü tekerlekli sandalyesinde hem konforlu hem de güvenli olması ve uzun süreli kullanımlarda bile keyif almasıdır. Markaya ve modele göre akülü tekerlekli sandalyelerin sahip olduğu özellikler değişkenlik gösterir.


En Ucuz Akülü Tekerlekli Sandalye Ne Kadar?

Ekonomik akülü tekerlekli sandalyelerin fiyatının 10.000 ₺’den başladığını söylemiştik. Bu fiyatlar modele göre 80.000 ₺’ye kadar çıkıyor. Mesela Creative CR-1002 Ekonomik Akülü Tekerlekli Sandalye 10.000 ₺’den satışa sunuluyor. Mükemmel tasarımlı bir model olan Creative CR-1002, fiyat performans olarak çok sık tercih ediliyor. 250 Watt gücünde 2 motoru olan ürünün aküleri kolay sökülüyor ve akü takılı değilken de şarj edilebiliyor.

Ekonomik fiyatlı modellerden biri olan Comfort Plus Escape LX Akülü Tekerlekli Sandalye de güçlü motoru, 25 km erim mesafesi, tırmanma ve manevra kabiliyeti ile tercih edilen modellerden biridir. Akülü tekerlekli sandalyenin fiyatı önemli olsa da, yürüme engelli bir birey için engel durumuna uygun kaliteli ve konforlu olması çok daha önemlidir. Belki hayatı boyunca kullanacağı akülü tekerlekli sandalyesi öncelikle vücut ölçülerine ve engel derecesine uygun olmalıdır. Elbette fiyat da önemli bir kriterdir. Günümüzde birçok medikal firma akülü tekerlekli sandalyelerde uygun taksit seçenekleri sunuyor. Gold medikal ve z medikal bu firmalardan olup her zaman yürüme engelli bireylerin hayatını kolaylaştırmak için gerekli fedakârlığı yapıyor.

Sosyal güvencesi olanlar için Devlet akülü sandalye veriyor mu sorusuna evet diyoruz. Sosyal güvencesi olmayanlar için ise ekonomik akülü tekerlekli sandalyeler z medikal tarafından en uygun ödeme seçenekleri ile müşterilere sunuluyor.

En İyi Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Akülü tekerlekli sandalyeler; Comfort Plus, Poylin, Creative, Wollex, Meyra ve Jetline gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerinden olup her bir markanın farklı modelleri bulunuyor. Mesela Comfort Plus markasının 12.000 ₺’lik Comfort Plus Escape LX Akülü Tekerlekli Sandalye modeli de, 25.500 ₺’lik Sahara akülü tekerlekli sandalye modeli de bulunuyor. Yani aynı markanın farklı sınıflarda modelleri değişen fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Doktorun veya rehabilitasyon uzmanlarının önerilerinin ve aynı zamanda medikal firma yetkililerinin yönlendirmesi ile kişiye en uygun akülü tekerlekli sandalye seçilmelidir. Bütçesini zorlamayan bir ürün seçimi önemli olup uygun bir akülü tekerlekli sandalye seçimi daha da önemlidir. Siz de akülü tekerlekli sandalyenin fiyatı ne kadar diye araştırma yapanlardansanız, öncelikle kullanıcı için en uygun tekerlekli sandalyeleri araştırmanızı öneriyoruz.

Müge Anlı Akülü Sandalye Nasıl İstenir?

Son zamanların en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı İle Tatlı Sert programı, birçok engellinin tekerlekli ve akülü tekerlekli sandalyeye kavuştuğu bir TV programı olarak adından söz ettiriyor. Müge Anlı ve ekibi ihtiyaç sahiplerini bularak onları bağışlanan tekerlekli sandalyelerle tekerlekli sandalye sahibi yapıyor. Hem bağışçılar bağışlarının en doğru adrese gittiğinden emin oluyor hem de yürüme engelli bireyler ücretsiz tekerlekli sandalye sahibi oluyor.

Müge Anlı’dan tekerlekli sandalye isteyenler veya müge anlı tekerlekli sandalye bağışı yapmak isteyenler, aşağıdaki iletişim kanallarından birini kullanarak başvuru yapabilir;

Telefon: 0 212 354 43 25 – 0 212 354 43 26

Whatsapp Hattı: 0 535 365 52 52

Mail Adresi[email protected]

ATV Resmi İnternet Sitesihttps://www.atv.com.tr/


Müge Anlı programı aracılığı ile bağış yapmak isteyenler de yukarıdaki iletişim kanallarını kullanarak bağış yapmak istediklerini belirtiyorlar. Medikal firma aracılığı ile de bağışlar Müge Anlı programına makbuz karşılığı teslim ediliyor. Popüler akülü tekerlekli sandalye bağışı yapan yerler arasında olan Müge Anlı programına z medikal veya Gold medikal aracılığı ile bağışlarınızı en güvenli şekilde ulaştırabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Medikal Haber
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.