HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
  05066494300
  05403126789
Para Birimi Seçimi
Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle
  Filtrele
Toplam 6 Ürün
Ücretsiz Kargo
  
  
Comfort Plus Airgo Merdiven İnme Çıkma Cihazı
Ücretsiz Kargo
  
  
Scuba S150 Paletli Merdiven Çıkma Cihazı
Ücretsiz Kargo
  
  
Dragon Merdiven İnme Çıkma Cihazı
Ücretsiz Kargo
  
  
Hasta Taşıma Sandalyesi
Tükendi
  
  
ADN-01 Merdiven İnme Çıkma Cihazı
Ücretsiz Kargo
  
  
Sherpa-N902 Paletli Merdiven İnme Çıkma Cihazı

Engelli Merdiven İnme Çıkma Cihazları

 

Engelli merdiven inme çıkma cihazı; yürüyemeyen, yürümekte zorlanan engelli, yaşlı ve hasta bireylerin merdiven inip-çıkmasını sağlayan paletli cihazlardır. Akülü olan bu cihazlar, merdiven engelini ortadan kaldırmada mükemmel olup taşıma kapasitesi ve kalitesi ile hareket kısıtlılığı olan bireylerin en güvenli şekilde merdivenlerden inip çıkmasını sağlar. Tekerlekli sandalye kullanıcılarının tekerlekli sandalye ile birlikte merdiven inip çıktığı modeller yanında, kişinin direkt cihaza oturduğu ve emniyet kemerinin bağlanması sonrası cihazın tilt özelliği sayesinde belli bir eğimle merdivenleri tırmandığı ve indiği modelleri bulunur. Her iki ürün çeşidinde amaç yardımsız merdiven çıkamayan engelli bireylerin merdivenleri en kolay ve en güvenli şekilde inip çıkabilmesidir.

 

Engelli Merdiven Tırmanıcı

Engelli bireylerin hayatını maksimum seviyede kolaylaştıran engelli merdiven tırmanıcı, teknolojinin gelişmesi ile birlikte engelli bireylerin sosyal yaşamın içinde olmasını sağlayan ve pratik çözümler üreten cihazlardır. Merdiven inip çıkmak hasta veya yaşlı bir birey için son derece zor, tekerlekli sandalye kullanıcıları için ise imkânsız bir durumdur. Günümüzde halen birçok binada bina girişinde bile engelli girişi bulunmuyor. Binaya girdikten sonra asansör yoksa tekerlekli sandalye kullanıcılarının önündeki engel daha da büyüyor. Profesyonel tasarımlı bir ürün olan engelli merdiven tırmanıcı, teknolojinin ne denli verimli kullanılabileceğini gözler önüne seriyor. Hareket kısıtlılığı olan ve bu nedenle günlük yaşamda karşılaştıkları engelleri aşmakta zorlanan bireyleri hem fiziksel hem de psikolojik olarak destekleyen cihazlar olup, engelli merdiven tırmanıcı fiyatları markasına, modeline ve tedarikçi firmalara göre değişmektedir.

 

Merdiven Çıkma Aparatı

Tekerlekli sandalye ile veya tekerlekli sandalyesiz merdiven inip çıkmada kullanılan engelli merdiven çıkma aparatı, tekerlekli sandalye kullanıcılarının sandalyesinden inmeden merdiven çıkmaya-inmeye yardımcı olan bir cihazdır. Kullanımı son derece pratik olup, dar ve kıvrımlı merdivenlerden de kolayca inip çıkmayı sağlar. Tekerleklerdeki özel sensörler sayesinde kaymadan hareket eden merdiven çıkma aparatı, tekerlekli sandalye ile veya tekerlekli sandalye olmaksızın cihazın koltuğuna oturarak güç sarf etmeden merdiven iniş-çıkışın gerçekleştirir. Son teknoloji bir ürün olarak akülü sistem sayesinde kullanıcılar zorlanmadan ve yürüme engelli birey hırpalanmadan merdivenler inilip çıkılır.

 

Merdiven İnme Çıkma Cihazı Fiyatları

Merdiven inme-çıkma cihazları, sahip olduğu teknolojik özelliklere göre farklı marka ve modellerde karşımıza çıkıyor. Paletli paletsiz, koltuklu koltuksuz, tekerlekli sandalye ile veya tekerlekli sandalyesiz ya da her iki durumda da kullanılan cihazlar, 2 veya 3 parça olup kolay taşınıp depolanıyor. Amaç tekerlekli sandalye kullanıcılarının, hasta veya yaşlıların merdivenlerden en güvenli şekilde inip-çıkması olduğundan, demonte veya katlanan merdiven çıkma cihazları hayatı kolaylaştırmada sınır tanımıyor.

Birçok marka ve modelde müşterilere sunulan merdiven inme-çıkma cihazı fiyatları değişmekte olup, detaylı bilgi ve ödeme koşulları için tedarikçi firma yetkilileri ile görüşmek ve satış mağazasında cihazı yakından görmek satın alma sürecinde tercih edilen yöntemlerden biridir. Tekerlekli sandalye kullanıcıları, hasta ve yaşlı bireylerin hayatını kolaylaştırarak sosyal yaşamda onların da yer edinmesini sağlayan engelli merdiven inme-çıkma cihazı, fiyat performans olarak mükemmel cihazlardır.

 

MEB Onaylı Merdiven İnme Çıkma Cihazı

Bir merdiven inme-çıkma cihazının MEB onaylı olması, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü taşıma ve iletme sistemi yönetmeliğine uygun olması demektir. Asansörün bulunmadığı binalarda mobil merdiven sistemleri devreye giriyor. Katlar arası erişilebilirlikle tekerlekli sandalye kullanıcıları en rahat ve en güvenli şekilde merdiven inip-çıkabiliyor. Bina statiğini bozmayan ve kullanıldığı alanda herhangi bir deformasyona neden olmayan MEB onaylı merdiven inme çıkma cihazı, engellilerin erişimi konusunda büyük katkıları olan ve Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü taşıma ve iletme sistemi yönetmeliğine uygun olan cihazlardır. 5378 Sayılı Engelliler Kanununa göre umuma açık yapılar, resmi kamu binaları, ibadethaneler, özel eğitim ve sağlık kurumları, sinema, tiyatro, müze ve kütüphaneler, otel, kültür binaları, kütüphane ve müzeler gibi binaların erişilebilir olması gerekir. Katlar arası erişimde tamamlayıcı bir ürün olarak yürüme engelli bireyler için profesyonel çözümler üreten MEB onaylı merdiven inme-çıkma cihazı, tekerlekli sandalye ile veya tekerlekli sandalyesiz en güvenli şekilde merdivenleri inip çıkabildikleri cihazlardır.

 

Merdiven Çıkma-İnme, Taşıma-İletme Sistemi

Gelişmişliğin bir göstergesi olan mobil merdiven çıkma-inme, taşıma-iletme sistemi, yürüme engelli bireylerin katlar arası erişebilirliğini sağlayan ve yükselti farklarını engel olmaktan çıkaran profesyonel cihazlardır. Basit birkaç merdivenin bir tekerlekli sandalye kullanıcısı için nasıl büyük bir engel olduğunu kendisinden başka kimse iyi bilemez. Bu nedenledir ki engelli erişebilirliği son derece önemlidir. Her bir vatandaşın yaşamaya, sosyalleşmeye, günlük yaşamını idame ettirmeye hakkı vardır. Tekerlekli sandalye engelli merdiveni ve merdiven inme- çıkma sistemleri ile her engelli vatandaş merdiven engelini kolayca aşarak hayatına kaldığı yerden devam ediyor.

 

Engelli Merdiven İnme Çıkma Cihazı Özellikleri

Her biri birbirinden kaliteli ve kendine has özellikleri olan engelli merdiven inme-çıkma cihazı, tekerlekli sandalyeli veya tekerlekli sandalyesiz transfer sağlayan işlevsel ve kullanımı kolay cihazlardır. Son derece gelişmiş ve teknolojik sistemleri ile merdiven inme-çıkmayı en güvenli ve en kolay hale getirir. Katlanabilir oluşu, kompakt tasarımı ve demonte özellikleri ile kullanıcılar araç bagajlarında engelli merdiven inme-çıkma cihazını taşıyarak gittikleri yere rahatlıkla götürür. Gidilen her yerde illaki merdiven engeli ile karşılaşılmaktadır. Gerek basamaklar gerekse tekerlekli sandalye ile aşılması imkânsız yükselti farkları, merdiven inme-çıkma sistemleri ile artık kolayca aşılıyor. Taşıma kapasitesi, kolay taşımaya olanak veren ürün ağırlığı ve işlevselliği ile kullanımı gittikçe yaygınlaşan ürünler olarak gerek bireysel kullanımda gerekse bağış amaçlı satışlar tüm hızı ile devam ediyor.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.