HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
  05066494300
  05403126789
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 6 Ürün
Ücretsiz Kargo
  
  
40 Amper Akülü Sandalye Aküsü
Ücretsiz Kargo
  
  
12 Volt 55 Amper Akülü Sandalye Jel Akü
Ücretsiz Kargo
  
  
12 Volt 40 Amper Uzun Ömürlü Jel Akü
Ücretsiz Kargo
  
  
12 Volt 33 Amper Jel Akü Akülü Sandalye Aküsü
Ücretsiz Kargo
  
  
12 Volt 26 Amper Akülü Sandalye Aküsü
Ücretsiz Kargo
Teklif Formu
Akülü Sandalye Şarj Cihazı 24V 6 Ah

Akülü tekerlekli sandalye şarj cihazları sandalyelerde bulunan aküleri şarj etmek amacıyla kullanılan cihazlardır. Kaliteli bir akülü sandalye şarj cihazı alacaksanız bilindik markaları tercih etmelisiniz. Zira yanlış seçilen şarj aleti mevcut akünüzün bozulmasına veya tam olarak şarj edilmemesine neden olur.

Tam olarak şarj edilmeyen akü uzun süre bu şekilde kullanılırsa kısa sürede ömrü tükenir. Buda maddi anlamda büyük kayıp demektir.

Akülü Tekerlekli Sandalyeler Nasıl Şarj Edilmeli?

En önemli nokta kullanılan akünün amper değerine uygun bir şarj aleti seçmektir. Örneğin 26 – 33 amper değerindeki bir akü için 6 amperlik şarj cihazları uygun olurken 33 amper ve üzeri aküler için 8 amper değerinde şarj aletleri uygundur.

Bununla birlikte aküleriniz tam olarak boşalmadan (deşarj) şarj etmeyin. Tam dolu bir akü ile 2-3 kilometre yol gidildiğinde akü tam boşalmaz. Bu nedenle 2-3 km yol gittiğinizde akünüzü şarja takmayın. Tam olarak boşalmasını veya boşalmaya yakın bir seviyeye gelmesini bekleyip öyle şarj edin.

Tüm bunlara ek olarak akülerinizin yerlerini her altı ayda bir değiştirin. Buda kullanılan akülerin ömrünü uzatan bir uygulamadır.

Akülü Sandalye Şarj Cihazı Fiyatları Ne Kadar?

Şarj cihazının amper değerine ve markasına göre fiyatlar değişir. Güncel fiyatlar için ürünlerimizi inceleyin yada bizi arayın.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.