HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
  05066494300
  05403126789
Para Birimi Seçimi
  • Poylin P770 Tuvalete Taşıma Sandalyesi ve Hasta Taşıma Lifti
  • Poylin P770 Tuvalete Taşıma Sandalyesi ve Hasta Taşıma Lifti

Poylin P770 Tuvalete Taşıma Sandalyesi ve Hasta Taşıma Lifti

Ürün Kodu : P770         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Marka :  Poylin
21,624.15 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo

Yürüme engelli olan ve yürüme zorluğu çeken hastalar için Poylin P770 ayarlanabilir manuel hidrolik tuvalet tekerlekli sandalyesi kullanan kişinin transferinde kolaylıkla yapmaya olanak sağlar. Ürün sayesinde engelli ve hastalar kolaylıkla hem banyo ihtiyaçlarını giderebilir hem de tuvalet ihtiyaçlarını giderebilir. Ürün son derece işlevsel modeldir.

Ürün sayesinde hasta yataktan kolaylıkta transfer edilebilir. Aynı şekilde sandalyeden de yatağa kolaylıkla transfer edilebilir. Kolay transfer etme imkânı sağlayan bu ürünler insan gücüne duyulan ihtiyaç azalır. Refakatçi daha az yorulur. Refakatçinin dinç ve zinde olması, hastaya daha fazla zaman ayırmasına olanak sağlar. Refakatçi hastanın transferini tek başına ürün sayesinde yapabilir.

Sandalyede hidrolik sistem mevcuttur. Bu sayede kolaylıkla alçaltıp yükseltilebilir özelliğe sahip bir sandalyedir. Sandalye 45 cm ve 70 cm arasında yükseltilebilir. 45 santim ve 70 santim arasında yükseltilebilen sandalye klozete yaklaşım kolaylığı sunar. Lazımlık kısmı yerinden çıkartılabilir.

 

Çıkartılan lazımlığın temizliği kolaylıkla yapılabilir. Bu sayede hasta sandalyesini hijyenik şekilde kullanma olanağı bulur. Bilindiği gibi hasta kişi uzun süreler yattığı için steril bir ortam gereklidir. Kullandığı malzemelerin temiz olması hastanın hayatını kolaylaştıran bir etmendir. Temizliği yeterince yapılmayan malzemeler hastayı daha kötü sorunlarla karşılaşmak zorunda bırakabilir.

 

Önünde bulunan ergonomik minder kullanım konforunu destekler. Ürün ev içerisinde tekerlekli sandalye gibi de rahatlıkla kullanılabilir. Çelik gövde bulunan ürün dayanıklı ve oldukça güvenlidir. Ürünün birçok kullanıcı tarafından tercih edilmesi oturma yerinin genişliğinden de kaynaklanır. Oturma yerinin genişliği 50 cm’dir. Oturma yerinin geniş olması kilolu hastalar için avantaj sağlar. Rahat oturma kolaylığı bu ürünler için önemli bir ayrıntıdır.

 

5″ arka tekerlek bulunur. 3″ ön tekerlek bulunur. Tekerlekler kitlenebilir özelliğe sahiptir. Kitlenme özelliği kolaylık ve güvenliği artırır. Tutma yerleri katlanabilir özelliğe sahiptir. Ürünün toplam 120 kg ağırlık taşıma kapasitesi vardır. Yine kilolu hasta ve engelliler için önemlidir. 120 kg ağırlık taşıyor olması herhangi bir kazayı önleyici niteliğe sahiptir anlamına gelir.

 

Poylin P770 Ayarlanabilir Manuel Hidrolik Tuvalet Tekerlekli Sandalyesi Özellikleri 

 

Fonksiyonel bir üründür. Ekonomik anlamda maliyeti düşük üründür. Poylin P770 ayarlanabilir manuel hidrolik tuvalet tekerlekli sandalyesi özellikleri içerisinde hidrolik pedallı yükseltme sistemi vardır. Bu özelliği ile en pratik modellerden bir tanesidir. Gövde kısmı toz boyadan üretilmiştir. Hidrolik pedal sistemi kromnikelaj kaplamadan üretilmiştir. Ürün banyo ve tuvalette paslanmaya dayanıklı olması sebebiyle kullanım konforu sağlar. Hasta veya engelli kişinin ev içinde transferini kolaylaştıran ürün konforu ile de dikkat çeker.

 

Poylin P770 Ayarlanabilir Manuel Hidrolik Tuvalet Tekerlekli Sandalyesi Teknik Özellikleri ve Ölçüler

 

Her klozete kolayca anlaşabilme özelliğine sahip Poylin P770 ayarlanabilir manuel hidrolik tuvalet tekerlekli sandalyesi teknik özellikleri ve ölçüler bakımından da tercih edilen ekonomik ve ergonomik üründür. Sandalyenin lazımlık kısmı çıkarılabilir. Bu sayede kolay temizlenebilir. Çıkarılıp temizlenebilmesi kullanıcının hijyenik bir ürün kullanmasına olanak sağlar.

 

  • Gövde kısmı Çelik malzemeden üretilmiştir.
  • Oturma yeri genişliği 50 cm’dir.
  • Oturma yeri yüksekliği 45 – 70 cm aralığındadır.
  • Taşıma kapasitesi 120 kg’dır.
  • Ön tekerlekler 3’dir.
  • Arka tekerlekler 5’dir.
  • Garanti süresi 2 yıl.

 

Özellikle dönemsel ve sürekli yürüme zorluğu çeken kullanıcılar için üretilmiş ürün banyo ve tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi için mükemmeldir. Sahip olduğu özellikler bakımından kullanıcının hayatını kolaylaştırır. Elbette ki tuvalet tekerlekli sandalyesi ürünlerinin günümüz koşullarında üst düzeyde bir performansı ortaya koyabilme kabiliyetine sahip olduklarını rahatlıkla ifade edebiliriz.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Ücretsiz Kargo
  
  
Respirox RLTS-03 Katlanabilir Banyo Tuvalet Sandalyesi
Ücretsiz Kargo
  
  
Respirox RLTS-01 Lazımlıklı Hasta Tuvalet sandalyesi
Ücretsiz Kargo
  
  
RÖMER R409 Sırtı Yatarlı Banyo ve Tuvalet Sandalyesi
Ücretsiz Kargo
  
  
RÖMER 489 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi
Ücretsiz Kargo
  
  
Römer R452 Tuvalet Özellikli Tekerlekli Sandalye Motorlu Uzaktan Kumandalı
Ücretsiz Kargo
  
  
RÖMER R481 Banyo ve Tuvalet Sandalyesi
Ücretsiz Kargo
  
  
Römer R451 Tuvalet Özellikli Manuel Hasta Taşıma Lifti
Ücretsiz Kargo
  
  
AL 106 Klozetli hasta tuvalet sandalyesi
Tükendi
  
  
Comfort Plus KY881 Kolçaklı Klozet Yükseltici
Ücretsiz Kargo
  
  
Comfort plus DM-190U Hasta Tuvalet Sandalyesi
Tükendi
  
  
Wollex WG-M699 Klozetli Tekerlekli Sandalye
Tükendi
  
  
Wollex WG-M698 Engelli Hasta Tuvalet Sandalyesi
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.