HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
  05066494300
  05403126789
Para Birimi Seçimi

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?

Müge anlı tekerlekli sandalye bağışı yapmak istiyorsanız Z Medikal olarak sizlerin Müge Anlı ile tatlı sert programına yapacağını tekerlekli sandalyeleri kendi araçlarımızla götürüp teslim ediyoruz. Teslimat sonrası size “teslim tutanağını” iletiyoruz. Böylece bağışlarınızın Müge Anlı programına ulaştığından emin olmaktasınız.

Bugüne kadar yüzlerce manuel tekerlekli sandalye, akülü tekerlekli sandalye ve engelli çocukların kullandıkları engelli puseti ve çocuk tekerlekli sandalyelerini sizler adına Müge Anlı programına ulaştırmış olmanın sevincini yaşamaktayız. Maalesef ülkemizde tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan engellilerin sayısı oldukça fazla. Tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyan ancak maddi imkansızlığı nedeniyle satın alamayan engelli yurttaşları sevindirmek hayır yapmanın en güzel yollarından biri olduğunu düşünmekteyiz.


Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Fiyatları Ne Kadar?

Müge anlı tekerlekli sandalye fiyatları tamamen bağışta bulunan kişinin bütçesiyle alakalı bir durumdur. Bizler Z Medikal olarak bağışçılarımıza özel fiyat vermekteyiz. Bağışta bulunacak kişiden kar almadan ürün vermekteyiz. Ortama olarak bir fiyat belirtmek gerekirse Müge Anlı’ya yapılacak tekerlekli sandalye fiyatları minimum 2 bin TL’den başlarken, akülü sandalye fiyatları ise 7, 8 bin TL’den başlamaktadır.
Bu noktada bağışçılarımız bizleri aradıklarında öncelikle bütçeyi belirlemekteyiz. Bütçe belirlendikten sonra o fiyata alınabilecek en uygun ürüne bağışçımızı yönlendirerek yardımcı oluyoruz.

Müge Anlı’ya Nasıl Tekerlekli Sandalye Gönderebilirim?


Dilerseniz kendiniz bir medikalciden tekerlekli sandalye alıp kendiniz götürebilir, veya bize ulaşarak tekerlekli sandalye göndermek istediğinizi belirtebilirsiniz. İlk paragrafta da belirtiğimiz gibi Z Medikal olarak bizler bağışçılar ile Müge Anlı programı arasında bir çeşit köprü vazifesi görmekteyiz. Ve sizin adınıza yaptığınız bağışlarını programa kendi arabalarımızla güvenli şekilde teslim edip, teslim sonrası yapılan teslimata dair tutanağı tarafınıza iletiyoruz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Medikal Haber
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.