HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
HOŞGELDİNİZ! TÜM ALIŞVERİNİZDE KARGO BEDAVA!
  05066494300
  05403126789
Para Birimi Seçimi
  Filtrele
Toplam 42 Ürün
Ücretsiz Kargo
  
  
Jetty JT-308 Hafif Katlanabilir Akülü Sandalye 17 KG
Tükendi
  
  
Wheelover ZM-666 Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Sandalye
Wheelover ZM-666 Lityum Pilli Katlanabilir...
29,164.70 TL
25,913.34 TL
Ücretsiz Kargo
  
  
Wheelover ZM-19 Hafif Katlanabilir Akülü Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Wheelover ZM-222 Akülü Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Wheelover ZM-111 Katlanabilir Akülü Sandalye (Alman Malı)
Ücretsiz Kargo
  
  
FUHASSAN FH E300G BASIC Katlanabilir Akülü Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
FUHASSAN FH905-1 PLUS+ Katlanabilir Akülü Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Comfort Plus DY01106 Lityum Pilli Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Comfort Plus Tiger Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Jetty JT-124 Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Jetty JT-309 Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Creative DY01101 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Comfort Plus DY01102 Lityum Pilli Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Respirox RATS-03 Lityum Bataryalı Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Respirox RATS- 02 Lityum Bataryalı Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
RÖMER R113 Uzaktan Kumandalı Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
RÖMER R112 Hafif Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
RÖMER R111 Uzaktan Kumandalı Lityum Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
RÖMER R110 Lityum Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
RÖMER R101 Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Creative CR-6012 Lux Lityum Pilli Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Creative CR-6012 Lityum Pilli Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Pirmax PA200 Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Respirox BC-EA8009 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye
Tükendi
  
  
Respirox BC-EA8008 Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
%18
  
  
Respirox BC-EA8000 Uzaktan Kumandalı Akülü Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
JETTY JT-099 Katlanır Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Comfort Plus Easylife Eko Katlanabilir Akülü Sandalye
Tükendi
  
  
Wollex WG-P140 Akülü Tekerlekli Sandalye
Tükendi
  
  
Wollex WG-P110 Akülü Tekerlekli Sandalye
Tükendi
  
  
Wollex WG-P100 Akülü Tekerlekli Sandalye
Tükendi
  
  
Wollex W807 Lityum Pilli Akülü Tekerlekli Sandalye
Wollex W807
76,732.10 TL
Ücretsiz Kargo
  
  
Poylin P209 Small Katlanabilir Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Poylin P208 Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Poylin P207 Ultra Hafif Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Poylin P206 Hafif Katlanabilir Akülü Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Poylin P200E Ekonomik Katlanabilir Akülü Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Poylin P200C Katlanabilir Çocuk Akülü Tekerlekli Sandalye
Poylin P200C
25,815.80 TL
Ücretsiz Kargo
  
  
Poylin P200 Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye
Ücretsiz Kargo
  
  
Comfort Plus Ergostar Lux Lityum Pilli Akülü Tekerlekli Sandalye
Tükendi
  
  
Comfort Plus Ergostar Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Sandalye
Comfort Plus Ergostar
48,770.40 TL


Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye

Kullanımı manuel tekerlekli sandalyeye göre son derece kolay olan katlanabilir akülü tekerlekli sandalye, manuel tekerlekli sandalye kullanamayanların tek dokunuşla kullanabildiği işlevsel bir tekerlekli sandalye çeşididir. Katlanabilir akülü tekerlekli sandalyeler ise, taşıması ve depolanması kolay ürünler olarak tercih edilir.

Dayanıklı ve uzun ömürlü çelik gövdesi ile uzun yıllar sorunsuz kullanılan akülü tekerlekli sandalye, katlandığında küçülen ebatları ile araç bagajlarına kolayca sığar. Vücudun üst bölümünü aktif olarak kullanamayanlara özel olup, markasına ve modeline göre kullanılan şarj süresi ile hız kesmeden hareket etmeye devam edilir. Günümüzde birçok marka ve modelde katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modeli bulunuyor. Tek parmak dokunuşu ile hareket ederek, yürüme engelli bireylerin başkasının yardımına ihtiyaç duymaksızın hareket etmesini sağlıyor.

Hafif katlanabilir akülü tekerlekli sandalye nedir?

Alüminyum gövdeli, hafif katlanabilen, taşıması ve depolanması kolay bir modeldir. Akülü tekerlekli sandalye çeşitleri arasında hafif oluşu ve ergonomik tasarımı ile tercih edilir.  Vücudun üst bölümünü yeterince kullanamayan yürüme engelli bir birey için akülü tekerlekli sandalye en doğru seçimdir.  Hafif katlanabilir bir akülü tekerlekli sandalye, taşıdığı özelliklerle birçok avantaja sahiptir. Kompakt tasarımlı, fazla yer kaplamayan, ürün ağırlığı olarak kolay taşınan bir model olup yüksek manevra kabiliyeti ile mükemmeldir.

İç ve dış mekânlarda sorunsuz kullanılan hafif katlanabilir akülü tekerlekli sandalye, dar alanlarda kullanım kolaylığı ile dikkat çekicidir. Her iki tarafta da kullanılan joystick, katlanabilir ayaklıklar, yüksekliği ayarlanabilir kolçaklar, ayarlanabilir sırt gerginliği, çıkarılarak ta şarj edilebilen aküsü, ayarlanabilir ayak yüksekliği, anti-tipper tekerlekler ve sırt kısmında kullanıcı eşyaları için bulunan cep bölmesi ile mükemmel özelliklere sahiptir.

Lityum pilli katlanan akülü sandalye modelleri

Dünyada en çok tercih edilen ve kalitesini ispatlamış markalardan olan Wollex, Comfort Plus, Jetty ve Creative markalarının lityum pilli katlanan akülü sandalye modelleri çok beğeniliyor. Uzun ve dayanıklı bir batarya olan lityum batarya sayesinde tekerlekli sandalye ile çok daha uzun mesafeler kat ediliyor. Lityum pilli olan akülü tekerlekli sandalyelerin en önemli özelliklerinden biri de hafif oluşudur. Standart bir akü ağırlığına göre lityum batarya çok daha hafiftir.

Lityum pilli ve katlanabilir bir akülü tekerlekli sandalye modeli olan Wollex W807, sadece 20 kg ağırlığında olup dünyanın en hafif akülü tekerlekli sandalyesidir. Kolayca katlanabilmesi ve tam dolu şarjla 30 km yol gidebilmesi yürüme engelli bir birey için istenen en önemli özelliklerden biridir. Lityum batarya, titanyum-alüminyum karışım yapısı ile hafiflikte rakip tanımıyor. 8 saatte şarj edilen lityum batarya uzun ömürlü olup tekerlekli sandalyenin hafif ağırlıkta oluşunda önemli rol oynuyor.

Wollex markasının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan WGP110 lityum pilli katlanabilir akülü tekerlekli sandalye, lityum pil özelliği sayesinde aküler çıkarılmadan katlanabilen bir üründür. Sadece 39 kg ağırlığında olup 100 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Katlandığında araç bagajlarında kolayca taşınması, hafifliği ve küçülen ebatları ile kolay taşınıp depolanması WGP110’u rakipsiz kılıyor.

Comfort Plus Ergo Star Lux Lityum Pilli Akülü Sandalye, katlandığında küçük bir bavul kadar küçülen ebatları ile çok kolay taşınan bir üründür. 5 saniye gibi kısa bir sürede katlanabilmesi ve tekrar kullanılır hale gelmesi en önemli özelliklerinden biridir. Kolay katlanan alüminyum gövdesi, lityum bataryaları, ayarlanabilir özellikleri, erim mesafesi ve konforlu oluşu ile çok tercih edilir.

Jetty JT-311 Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Sandalye, 28 kg ağırlığında ve 136 kg taşıma kapasitesinde bir tekerlekli sandalye modelidir. Katlandığında oldukça küçülen yapısı ile özellikle seyahatlerde araç bagajlarında kolayca taşınır. 2x250 W DC motolu, ayarlanabilir özellikli, baş-boyun destekli ve kaliteli bir model olarak popülerdir.

Creative CR-6012 Lityum Pilli Katlanan Akülü Sandalye ise yine en çok tercih edilen ürünler arasında olup mükemmel özelliklere sahiptir. 2-3 saniyede katlanması, yine kısa sürede açılarak kullanılır hale gelmesi, uzun ömürlü lityum pilleri ve katlanıp küçülen ebatları ile yürüme engelli bireylerin hayallerindeki katlanabilir ve lityum pilli akülü tekerlekli sandalye modelidir.

Katlanabilen akülü sandalyelerin avantajları

Katlanabilir akülü sandalyelerin katlanmayan akülü sandalyelere göre birçok avantajı bulunuyor. Yürüme engelli olup akülü tekerlekli sandalye kullanan biri için sadece iç ve dış mekânlarda kısa süreli hareket özgürlüğüne kavuşmak yeterli değildir. Özellikle seyahat etmeyi sevenler için tekerlekli sandalyesini yanında taşımak sorun olmamalıdır. Katlanabilen akülü sandalye, küçülen ebatları ile araç bagajlarında sorunsuz taşınır. Kişi aracının bagajında tekerlekli sandalyesini taşıyarak gittiği her yerde hareket etmeye devam eder.

Katlanan akülü tekerlekli sandalyeler hafif yapıda oluş taşıması ve depolanması kolay modellerdir. Kullanılmadığı zamanlarda katlanır ve fazla yer kaplamadan depolanır. Hafif ve pratik oluşu ile hayatı son derece kolaylaştıran katlanabilen akülü sandalyeler, pratik bir şekilde katlanıp tekrar açılarak kolayca kullanılabilir hale gelen modellerdir.

Bazı katlanabilen akülü sandalyeler tamamen katlanıp küçük bir bavul haline gelebilen tekerlekli sandalye çeşitleridir. Bunlar özellikle uçak yolculuklarında uçakta fazla yer kaplamadan depolanıp taşındığından büyük bir avantaja sahiptir. Hayata tutunmada ve başkalarının yardımına ihtiyaç duymadan dolu-dolu yaşamada katlanabilen akülü sandalye sahip olduğu özelliklerle en büyük destekçidir.

Katlanabilir akülü tekerlekli sandalye fiyatları

Akülü tekerlekli sandalyeler katlanmayan, hafif katlanabilen ve tam katlanabilen çeşitleri ile birçok modeli bulunan medikal ürünlerdir. Markasına ve modeline göre katlanabilir akülü tekerlekli sandalye fiyatları değişir. Hatta aynı ürün tedarikçiye göre ufak ta olsa değişen fiyatlarla müşterilere sunulur. Firmadan firmaya değişen fiyatlar ve ödeme seçenekleri için katlanabilir akülü tekerlekli sandalye almak isteyenlerin tedarikçilerle görüşmesi, ürünü satış mağazasında yakından görmesi ve hatta bir uzmandan veya tedarikçi firma yetkilisinden destek alıp kendisine en uygun modeli seçmesi önemlidir.E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.